Simpozijum o zemljištu Nnovom Sadu

Poštovane kolege i prijatelji, Poljoprivredni fakultet Univerziteta u Novom Sadu, Srpsko društvo za proučavanje zemljišta i Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad, organizuju Simpozijum sa međunarodnim učešćem pod nazivom: „Zemljište u doba precizne poljoprivrede i informacionih tehnologija”. Pozivamo Vas da uzmete učešće u radu simpozijuma i rezultate istraživanja podelite sa učesnicima.

Simpozijum će se održati na Poljoprivrednom fakultetu Univerziteta u Novom Sadu od 16-17 juna 2022. godine.

Uvaženi član Udruženja i član Upravnog odbora Udruženja dr Nenad Malić aktivno je učestvovao na SoilAgroIT2022 simpozijumu u Novom Sadu, 16. i 17. 06. 2022. godine, u organizaciji Poljoprivrednog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu.

Fotografije s učešća kolege Malića možete vidjeti ispod: