blog-image

Simpozijum o zemljištu Nnovom Sadu

Poštovane kolege i prijatelji, Poljoprivredni fakultet Univerziteta u Novom Sadu, Srpsko društvo za proučavanje zemljišta i Institut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad, organizuju Simpozijum sa međunarodnim učešćem pod nazivom: „Zemljište u doba precizne poljoprivrede i informacionih tehnologija”. Pozivamo Vas da uzmete učešće u radu simpozijuma i rezultate istraživanja podelite sa učesnicima.

Simpozijum će se održati na Poljoprivrednom fakultetu Univerziteta u Novom Sadu od 16-17 juna 2022. godine.

Uvaženi član Udruženja i član Upravnog odbora Udruženja dr Nenad Malić aktivno je učestvovao na SoilAgroIT2022 simpozijumu u Novom Sadu, 16. i 17. 06. 2022. godine, u organizaciji Poljoprivrednog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu.

Fotografije s učešća kolege Malića možete vidjeti ispod:

blog-image

Ivana Mitrović član Udruženja uspješno završila Master

Ivana Mitrović član Udruženja uspješno završili Master studije na CIHEAM – IAM Bari, Italija, u okviru SMARTWATER PROJEKTA KOJI JE PRVI KOORDINATORSKI H2020 projekat u BiH a koji koordinira UNI-BL i Mihajlo Marković, predsjednik Udruženja…

Ivana Mitrović se ovim riječima obratila članovima Smartwater projekta:

Poštovani,

želim da Vam saopštim da smo uspješno završili odbranu projekta i završni spit pred Komisijom. dobili smo naš master diplome za ovu godinu, a u prilog vam šaljemo par fotografije sa Ceremeonije.

Želim ovom prilikom, u Alanovo i svoje ime da zahvalim svim članovima Komisije SMARTWATER projekta. Nema riječi kojim bi opisali koliko smo zahvalni što nam je uopšte omogućeno da se školujemo i boravimo u Italiji.

Hvala Vam na prilici, hvala za svu podršku  i pomoć koju ste nam kao tim pružali tokom protekle godine.  Nadam se da će biti prilika da se odužimo, barem ovim znanjem koje stičemo.

Velikoa HVALA

S poštovanjem,